Ferie zimowe 2023 mini1Zakliczyńskie Centrum Kultury w partnerstwie z Gminną Komisją Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie przygotowało atrakcyjny ofertę programu dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat pod nazwą „Ferie zimowe w ZCK”. W programie „Ferii zimowych w ZCK” zaplanowaliśmy ciekawe zajęcia w siedzibie Zakliczyńskiego Centrum Kultury w ratuszu oraz dwie wycieczki autokarowe:

 

 

  •  we wtorki i środy dla uczstników ferii odbywać się będą zajęcia taneczne zumba kids z instruktor Jolantą Gondek oraz zajęcia artystyczne z instruktor Patrycją Zelek,

 

  • w czwartek (2 lutego) odbedzie się wycieczka do Zamku w Nowym Wiśniczu, a tam m.in. udział w Zamkowej Akademii Historii - Warsztatach Alchemicznych oraz Bastion VR – czyli prezentacja z wykorzystaniem urządzenia zwanego Occulus oznaczający swobodny lot przez XVII-wieczny wiśnicki zamek,

 

  • w drugi czwartek ferii (9 lutego) uczestnicy ferii udadzą się do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, gdzie czaka ich wyprawa do krainy baśni, a mianowicie do bajkowego świata. „Bajkowy Świat” to unikalna ekspozycja, łącząca najnowsze zdobycze technik multimedialnych z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi. To stworzona specjalnie z myślą o dzieciach wspólna podróż przez baśniowe krainy – pełna obrazów, dźwięków, barw, zaskoczeń.

 

  • w piątki odbędą się w Kinie za Rogiem ZCK mini maratony filmowe, czyli specjalne seanse filmowe dla uczestników ferii w ZCK. Będzie też wystawiony spektakl Studia Form Teatralnych "Scena Jordana" i pogadanka profilaktyczna.

 

Program "Ferii zimowych z ZCK" to nie tylko oferta kulturalna, gdyż ukierunkowany jest również na profilaktykę zdrowgo stylu życia, rozwijanie talentów, wypracowanie nawyku świadomego korzystania z dostępnej oferty kulturalnej. Zadanie dofinansowane jest ze środków przeznaczonych na realizację Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przedciwdziałania narkomanii na rok 2023.

 

Koszt uczestnictwa w „Feriach zimowych w ZCK” to 200 zł od osoby. Zapisy przyjmujemy w siedzibie ZCK (ratusz – poddasze) do 26 stycznia br. lub, co jest bardzo prawdopodobne, do wyczerpania limitu uczestników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.