Przejście do firmy KM-Net

SKO

01128 października w Kopalni Soli „Wieliczka” odbył się koncert galowy z udziałem laureatów Konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!" IV edycja. Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II, na zakończenie którego miało miejsce wręczenie upominków i dyplomów. Naszą gminę reprezentowała Julia Pergół z klasy IV Szkoły Podstawowej w Zakliczynie z utworem „Katyń 1940" (Ostatni list), którego autorem jest Lech Makowiecki.

 


005W imieniu Julii i jej rodziców przekazujemy wyrazy wdzięczności za wszystkie oddane głosy w plebiscycie na Nagrodę Publiczności. Szczególne podziękowania skierowane są do Pana Bogusława Wróbla za piękną aranżacja utworu, nagranie i realizacja zdjęć do teledysku oraz przygotowanie Julii do konkursu. Przypomnijmy, że na konkurs wpłynęło 317 zgłoszeń z czego Kapituła Konkursowa wyłoniła 15 laureatów i 6 wyróżnień. Przy takiej liczbie zgłoszeń tym bardziej imponuje zdobyte III miejsce Julii. Serdecznie gratulujemy.


Poniżej fotorelacja z koncertu galowego autorstwa Bogusława Wróbla oraz zdjęcia opublikowane na stronie Kopalni Soli „Wieliczka” i Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

 

JULIA JULIA JULIA
JULIA JULIA JULIA
JULIA JULIA JULIA

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.