Baner festiwalu

 

001 chrJuż w najbliższą środę ( 20.01) o godz. 19.00 dyrygent chóru Cantando Canzoni działającego przy Zakliczyńskim Centrum Kultury oraz chóru i orkiestry Zanurzeni w miłosierdziu a od niedawna kapelmistrz Strażackiej Orkiestry Detej z Filipowic - Dawid Nawalaniec zaprasza chętnych do współtworzenia kolejnego dzieła muzycznego.

 

 

 

 

Zapraszamy zarówno do chóru jak i orkiestry dzieci, młodzież i dorosłych. Mile widziani są zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, którzy chcą swoim głosem i predyspozycjami muzycznymi dzielić się z innymi. Warsztaty muzyczne ruszają po feriach, próby będą się odbywać w soboty, aby dać możliwość włączenia się osobom uczącym się i mieszkającym poza Zakliczynem, z podziałem na sekcje muzyczne i głosowe z zachowaniem wymogów sanitarnych.

 

006 chrPierwszym zaplanowanym materiałem, który będzie "rzucony na warsztat" jest oratorium wielkopostne pt. "Ślad losu", które gdyby nie wybuch pandemii i wprowadzone ograniczenia miało być wykonane w kilku kościołach w marcu i kwietniu minionego roku, w tym także w tarnowskiej katedrze.

 

 

Przygotowania do oratorium rozpoczynamy z odpowiednim wyprzedzeniem po to, by jak najlepiej opanować repertuar. W razie pytań podajemy adres mailowy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.