tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

janjakubZgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Zakliczyńskie Centrum Kultury od lipca zamierza „odmrozić” działalność obszarów aktywności, które w związku z wprowadzeniem stanu epidemii, zostały zawieszone. Zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz konsultacji z burmistrzem Dawidem Chrobakiem, od początku lipca będzie możliwe wznowienie działalności świetlic Zakliczyńskiego Centrum Kultury oraz prób Zespołu Folklorystycznego „Gwoździec”, Strażackiej Orkiestry Dętej „Filipowice” oraz Chóru „Cantando canzoni”. W lipcu wznowią działalność ośrodki Akademii dla Aktywnych przy Stowarzyszeniu „Klucz” w Zakliczynie, Woli Stróskiej, Charzewicach i Gwoźdźcu. W związku z tym zapraszam na spotkanie organizacyjne do ratusza gospodarzy świetlic oraz instruktorów wymienionych zespołów w dniu 29 czerwca 2020 roku o godzinie 11 – tej. Na spotkaniu omówimy zasady działalności świetlic, zespołów oraz ośrodków AdA z uwzględnieniem rygorów stanu epidemii. Gospodarze świetlic i instruktorzy zostaną przeszkoleni na okoliczność stosowania rygorów zawartych w wytycznych MKiDN i wyposażeni w stosowne materiały – to jest warunkiem podstawowym wznowienia działalności.

 

 

taniecPrzypomnę, że Zakliczyńskie Centrum Kultury wraz ze Stowarzyszeniem „Klucz” realizuje projekty grantowe, na które środki uzyskaliśmy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury. Te projekty to; Mistrz i uczeń – heligonka, Gdy nasi dziadkowie byli dziećmi, Zakliczyński Matecznik Ludowy, Zdalne warsztaty ZCK, Czerpiąc z tradycji, Zakliczyński Uniwersytet Ludowy – Szkoła dla Życia, Zakliczyńska e-powieść.

Pracujemy też nad kolejnym numerem "Głosiciela" , który na początku lipca ukaże się w rekordowym nakładzie 3 500 egzemplarzy i trafi do państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych