uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

domoW czwartek, 10 października br. odbyła się uroczystość wręczenia przedstawicielom wielu szkół z województwa małopolskiego certyfikatów, potwierdzających zdobycie nagrody w postaci mobilnej pracowni multimedialnej w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE).

Nasze prace spotkały się z uznaniem jury i otrzymaliśmy dwie mobilne pracownie (nagrodami w konkursie są pracownie mobilne, każda składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu).

Tym bardziej się cieszymy, iż w powiecie brzeskim takie nagrody otrzymały tylko cztery szkoły (w tym dwie z Domosławic: szkoła muzyczna - jako jedyna szkoła muzyczna w Polsce i podstawowa). Łącznie w województwie małopolskim nagrodzono 68 szkół.

Konkurs, którego organizatorem była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) – Państwowy Instytut Badawczy był adresowany do wszystkich szkół w Polsce z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Szkoły walczyły o jedną z 800 najnowocześniejszych mobilnych pracowni komputerowych, z której każda będzie się składać m. in. aż z 16 laptopów. Ponadto szkoły, które podjęły #OSEWyzwanie zagwarantowały sobie również dostęp do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego Internetu, a uczniowie zwycięskich szkół będą mogli korzystać z mLegitymacji, czyli mobilnej wersji legitymacji szkolnej, którą można wyświetlać w swoim smartfonie.

 #OSEWyzwanie  #OSEWyzwanie  #OSEWyzwanie
 #OSEWyzwanie  #OSEWyzwanie  #OSEWyzwanie

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych