Baner festiwalu

 

piknik Dnia 14 czerwca na wszystkich mieszkańców Faściszowej, a także przybyłych w tym dniu do naszej miejscowości gości czekała moc świetnej zabawy. A to za sprawą Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Jacka Malczewskiego przy współpracy z Radą Rodziców. Koordynatorem tego projektu była pani Violetta Pajor.
piknik fasCudowna pogoda jaką przywitał nas ten niedzielny poranek była chyba najlepszym zwiastunem wielu pozytywnych wrażeń czekających na uczestników Pikniku. Impreza rozpoczęła się od nieco wzruszających momentów, a mianowicie od występów dzieci, które śpiewały i recytowały dla swoich kochanych rodziców z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Jak już wiele razy wspominaliśmy, współpraca szkoły z rodzicami układa się bardzo dobrze, a Piknik był świetnym momentem, aby podziękować wszystkim tym rodzicom, którzy wkładają wiele pracy w to, aby nasza szkoły była prawdziwą Szkołą Marzeń. Za wszystkie ich trudy chcieli także odwdzięczyć się nauczyciele, którzy przygotowali dla rodziców słodki poczęstunek.

piknik faściszowaPo występach i poczęstunku inicjatywę przejęły animatorki czasu wolnego z firmy Family Fun. Takiej bomby pozytywnej energii i takiej ilości prawdziwie zakręconych atrakcji chyba nikt się nie spodziewał! Dzieci miały okazję zaprosić do wielu konkurencji swoich rodziców i trzeba przyznać, że miło było obserwować jak całe rodziny świetnie razem się bawią. W przerwach między konkurencjami na najmłodszych czekał dmuchany zamek, skręcanie balonów, można także było zobaczyć gigantyczne bańki mydlane, a także wziąć udział w zabawie z chustą czarów. Co tu dużo mówić: Panie z Family Fun spisały się na medal i bardzo, bardzo im za wszystko dziękujemy!
pikniksiatOprócz atrakcji przygotowanych przez Family Fun, dzieci miały okazję sprawić sobie jakąś „wystrzałową” fryzurę, wziąć udział w malowaniu twarzy czy też skorzystać z jeszcze jednej dmuchanej zjeżdżalni.
Przy tak intensywnym udziale w zabawach dobrze było wzmocnić się jakimś smakołykiem, których na szczęście wcale nie brakowało. Uczniowie otrzymali słodki poczęstunek od Rady Rodziców, ale wszyscy mogli skosztować ciast, kiełbasek, karczku, ogórków, a także tradycyjnego chleba ze smalcem.
piknik lina Piknik swoją obecnością uświetnili Julia Bagińska oraz akordeonista, Mateusz Rogowski. W trakcie trwania Pikniku wszyscy goście mogli zakupić sprzedawane na specjalnie przygotowanym kiermaszu prace (biżuteria, wypieki itp.) przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Piknik zakończył się wypuszczeniem kilkudziesięciu kolorowych baloników marzeń.
Na serdeczne podziękowania zasługują Państwo Agnieszka i Mariusz Osysko, Pan Bogusław Salamon, Pani Krystyna Matras, Pan Bogusław Izworski, Pani Magdalena Matras, Pani Anna Rogus, Pani Agnieszka Gniadek oraz oczywiście niezawodne Mamy z Rady Rodziców.
Dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia za rok.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.