Kliknij aby oglądnąć

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

podslonceW dniach 17-18 maja 2019r Chatka Włóczykija zaprasza do Jamnej na X Festiwal Piosenki Turystycznej Pod Słońce. W bieżącym roku wydarzenie będzie miało szczególny, jubileuszowy charakter. Jak nigdy dotychczas wystąpi aż 10 wykonawców z nurtu piosenki turystycznej i krainy łagodności.

 

W piątkowy i sobotni wieczór publiczność festiwalową na muzyczną wędrówkę zabiorą: Zgórmysyny, Bez Zobowiązań, Sprzedawcy Dymu, Mikroklimat, Cisza Jak Ta, Celtic Tree, Seta, Włodek Mazoń i Przyjaciele, Myszy i Ludzie, Krzysztof Jurkiewicz.

 

Tradycyjnie festiwalowi będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje takie jak: wystawa, warsztaty, rajd, śpiewanki i inne niespodzianki. Warto ze sobą zabrać zarówno dzieci, jak i buty rajdowe. „Festiwal „Pod słońce” jest okazją do spotkania się w gronie znajomych, przyjaciół chodzących po górach, wędrujących po świecie, którym to samo w duszy gra.

 

Spotkamy się przy dobrej muzyce i nie mniej wspaniałej atmosferze. Zagrają zespoły, które zapewne znacie z Yapy, Kropki, Giełdy czy innych przeglądów lub projektów muzycznych. Wielu z tych wykonawców możecie spotkać na szlaku lub w schronisku. Niemal wszyscy byli na Jamnej wielokrotnie i zawsze podkreślają, iż chętnie tu wracają”.
Więcej informacji o festiwalu, lokalizacji, historii i programie bieżącej edycji można znaleźć na stronie internetowej: http://podslonce.pl/ a także na Facebooku: na fan pag’u Chatki Włóczykija https://www.facebook.com/chatkawloczykija/ oraz na wydarzeniu: „X Festiwal Piosenki Turystycznej Pod Słońce Jamna 2019” https://www.facebook.com/events/1036765016534432/

 

W sprawach organizacyjnych kontakt bezpośrednio z organizatorem tel. 603 811 711 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych