Kliknij aby oglądnąć

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

wernisazniedzieskiW najbliższy piątek, 10 maja o godzinie 18 – tej, w Galerii "Poddasze" Zakliczyńskiego Centrum Kultury, rozpocznie się wernisaż wystawy Dariusza Niedzieskiego "Gallery.Stardust." Dariusza Niedzieski na co dzień mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Na ratuszowym "Poddaszu" Niedzieski pokaże prace fotograficzne, które wystawiał w londyńskich galeriach, a w ostatnim czasie w polskich galeriach; Ney Gallery and Prints w Warszawie i Dwa Plany w Rzeszowie. Do Zakliczyna artysta przyjeżdża na zaproszenie Stanisława Kusiaka.

 

Kim jest Dariusz Niedzieski ?

 

 

niedzieskiFotografia jest pasją Jego życia. Dlaczego? Z wielu powodów. Jak mówi sam Artysta: - najważniejszym dla mnie jest świadomość, że ...ludzie przychodzą i odchodzą, zostaje tylko fotografia. Rejestracja na błonie filmowej / matrycy, ulotnych chwil, emocji to prawdziwa magia. Właśnie dzięki fotografii możemy wracać do momentów z przeszłości, które nigdy już nie wrócą. Pamięć jest zawodna, fotografia ocala wspomnienia, staje się ponadczasowym dowodem, swoistą wyjątkową pamiątką. Z tego powodu szczególnie dbam o trwałość fotografii. Fotografia kolekcjonerska, czyli zdjęcia o wysokich walorach technicznych i artystycznych, często wykonane w limitowanej serii są mi najbliższe. Z tego powodu w 2013 uzyskałem członkostwo w Epson Digipraphie. Dziedzina fotografii, która jest mi najbliższa to Fotografia Artystyczna/ Fine Photography, ze względu na jej absolutną niepowtarzalność. Ponadto zajmuję się Fotografią Modową oraz Fotografią Aktu Kobiecego. Fotografia to również technika. Doskonale odnajduję się w obu technikach fotograficznych, zarówno fotografii tradycyjnej/ analogowej, jak również cyfrowej. Nieustannie doskonalę swój warsztat, podejmując się nowych wyzwań, biorąc udział w warsztatach fotograficznych u znanych polskich/ światowych fotografów między innymi: Bogdan Konopka, Tomasz Tomaszewski, Wacław Wantuch.

 

Zapraszamy do ratusza w piątkowy wieczór. Wstęp na wernisaż wolny, a w zamian możliwość spotkania z nietuzinkową postacią środowiska artystycznego.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych