swieta2020bm

 

banerboTrwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego – edycji 2018. W subregionie tarnowskim zakwalifikowanych zostało 26 zadań, w tej liczbie w zadanie oznaczone kodem TAR 17 o tytule „Razem nie znamy granic –nasza tożsamość kulturowa” zgłoszone przez środowisko skupione wokół Szkoły Muzycznej im. ks. prof. J. Tischnera w Domosławicach. To przedsięwzięcie jest interesujące również dla zakliczyńskiego środowiska kultury, bowiem przewidziano w nim projekt, który w razie powodzenia w głosowaniu, będzie realizowany w Zakliczynie wspólnie z ZCK. Głosowanie rozpoczęło się 10 września i potrwa do 5 października 2018 roku. To między innymi od Państwa aktywności i pomysłowości będzie zależało, które projekty wygrają głosowanie i w przyszłości zostaną zrealizowane.

 

 

Poniżej przypominam zasady głosowania:

 

Każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka w Małopolsce może oddać swój głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego.
Do wyboru są 3 sposoby głosowania:

 

1. poprzez włożenie wypełnionej karty do urny – w Urzędzie lub w Agendach lub punktach stacjonarnych. (wypełnioną kartę można dostarczyć też do siedziby Szkoły Muzycznej w Domosławicach).
2. elektronicznie (pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie) - elektroniczny formularz głosowania zostanie uruchomiony 10.09.2018 - zachęcam do tej formy; szybko i bez problemów
3. korespondencyjnie na adres Urzędu lub jednej z Agend (liczy się data wpływu do Urzędu).

 

Ważne! Można oddać  1 głos na dowolne zadanie w subregionie, w którym się mieszka – nie trzeba być zameldowanym. Jeśli odda się więcej głosów wszystkie głosy będą nieważne. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bo.malopolska.pl

 

 

 

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.