zyczenia

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

pisankaMałopolskie Centrum Kultury "Sokół'  w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne  w Tarnowie informuje, że przystępuje do organizacji 29. edycji Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy, którego realizacja odbędzie się w dniach od 19 do 24 marca 2018 r., w salach wystawienniczych Muzeum Etnograficznego w Tarnowie, ul. Krakowska 10. Do udziału w Konkursie serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych twórców ludowych z regionu tarnowskiego, gorlickiego  i nowosądeckiego. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przesłanie do dnia: 9 marca 2018 r. czytelnie i dokładnie wypełnionych kart zgłoszeń dla prac indywidualnych jak również zbiorowych, na adres:

 

 

Małopolskie Centrum Kultury Sokół
– Biuro Organizacyjne w Tarnowie,
Rynek 16, 33-100 Tarnów
lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin oraz karty zgłoszenia do Konkursu są do pobrania tutaj: http://www.mcksokol.pl/128,16700,29__edycja_Regionalnego_Konkursu_na_Pisanke_Ludowa_i_Plastyke_Obrzedowa_zwiazana_z_okresem_Wielkanocy.htm 

 

Prace na powyższy Konkurs należy dostarczyć w dniu 19 marca 2018 r., w godz. od 9:00 do 15:00 do Muzeum Etnograficznego w Tarnowie, ul. Krakowska 10. Jednocześnie przypominam, że Organizatorzy zapewniają miejsca wystawiennicze, natomiast uczestnicy odpowiadają za ekspozycję swoich prac.  Dodatkowych informacji dotyczących Konkursu udziela w Tarnowie – Beata Rompała – koordynator projektu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , tel. 18/53 40 685.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych