oblawa

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

ztanZe względu na planowaną przebudowę Sali im. S. Jordana w ratuszu, dzięki uprzejmości dyrektora Józefa Gwiżdża, zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży do końca listopada 2017 roku odbywać się będą w sali gimnastycznej w zakliczyńskiej Szkole przy ul. Malczewskiego 51. Zajęcia taneczne dla najmłodszych prowadzone przez Krzysztofa Węglarczyka będą odbywać się raz w tygodniu, we wtorki, rozpoczną się one 19 września (we wtorek) o godzinie 16:00. Druga grupa (starsza) Krzysztofa Węglarczyka rozpoczyna zajęcia w tym samym dniu o godzinie 17:00. Natomiast grupa młodzieżowa tańca nowoczesnego prowadzona przez Pawła Potępę rozpocznie zajęcia 3 października (również we wtorek) o godzinie 18.15.

zck

 

Zajęcia grupy tańca nowoczesnego będą prowadzone dwa razy w tygodniu; we wtorki i w piątki. Początek zajęć o godzinie 18:15. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania obuwia miękkiego. Wszystkie ważne dla uczestników zajęć sprawy zostaną przekazane na pierwszych spotkaniach grup.

Odpłatność miesięczna dla grup Krzysztofa Węglarczyka wynosi 20 zł miesięcznie od dziecka i należy ją regulować „z góry” w siedzibie Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

Odpłatność miesięczna dla grupy Pawła Potępy wynosi 60 zł miesięcznie od uczestnika przy grupie mniejszej niż 20 osób lub 50 zł od uczestnika przy grupie większej niż 20 osób i należy ją regulować „z góry” w siedzibie Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

 

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych