nabor

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

owywoz

nitus3

instzumbaW Gwoźdźcu nie ma czasu na choroby i nudę! W Gwoźdźcu jest przecież zumba! Już od listopada małe i duże mieszkanki odliczają dni tygodnia do kolejnego sportowo-tanecznego spotkania. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w Świetlicy ZCK działającej w Domu Strażaka w Gwoźdźcu. Spotkania tego typu przynoszą fantastyczne korzyści: pozwalają zadbać o kondycję fizyczną, zintegrować się, ale również oddziałują na zdrowie psychiczne - są odskocznią od codziennych obowiązków. W zajęciach, prowadzonych na najwyższym poziomie przez instruktorkę Jolantę Gondek, uczestniczą dzieci, młodzież i dorośli.

Sława gwoździeckiej zumby przyciąga także mieszkanki sąsiednich wsi (Melsztyn, Faliszewice, Żerków), które wiedzą, że zumba jest dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, zrelaksować i spalić oczywiście zbędne kalorie, wyzwala w uczestnikach wulkan endorfin, dzięki którym pomimo zmęczenia uczestniczki wracają do domu szczęśliwe. Zresztą niech wypowiedzą się uczestniczki tanecznych spotkań: - Zumba to dla mnie oderwanie się od codzienności. Aktywnie spędzony czas w miłym towarzystwie. Kilkadziesiąt minut tylko dla siebie. Polecam wszystkim! - mówi Renata Cicha, mama, która swoje córki od małego zaraża aktywnością. Julia - najmłodsza uczestniczka zajęć, niespełna dwulatka na słowo "zumba" od razu uśmiecha się radośnie. Dla niej "zumba" to ruch i dobra zabawa. Podobną opinią dzieli się Monika Nosek, mieszkanka Gwoźdźca - W dwóch zdaniach: zumba to świetny pomysł, instruktorka super, atmosfera wspaniała. Jestem bardzo zadowolona z tych spotkań. Wtóruje jej Magdalena Dudek - Zumba jest fajną metodą na zrzucenie zbędnych kilogramów, na dobrą zabawę, zrelmbozekaksowanie się i przyjemne zmęczenie, które zdecydowanie poprawia mi humor. Dzięki tym zajęciom mogę się odprężyć. Dla Moniki Bożek, mieszkanki Melsztyna, zajęcia zumby to doskonałe rozwiązanie na stres i inne problemy życia codziennego. Bowiem, zdrowie psychiczne zawsze powinno iść w parze ze sprawnością fizyczną. Pani Monika wyznaje, że uczestniczy w tych zajęciach od kilku miesięcy i nie wyobraża już sobie, by tych zajęć w jej życiu nie było. - Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Jola potrafi zarazić każdego pozytywną energią i dobrym humorem. Gorąco polecam – dodaje Monika Bożek. Z kolei dla Haliny Machel, mieszkanki Gwoźdźca, zumba to jak mówi - Akumulator baterii. Każde zajęcia wywołują uśmiech i dają szczęście. Wiadomość o odwołaniu zajęć wiąże się z wielkim smutkiem.

Warto przypomnieć, że zumba to forma aktywności fizycznej, zawierająca elementy tańca latynoamerykańskiego oraz aerobiku. To kilkadziesiąt minut dobrej zabawy, zrelaksowanie, zmęczenie, dawka dobrego humoru. Przeznaczona jest dla każdego, kto nie boi się muzyki i ruchu. Nie ma na co czekać! Teraz pora na Ciebie! Dołącz do nas! Widzimy się w każdy czwartek w Domu Strażaka w Gwoźdźcu o godzinie 18:30.

Foto z zajęć w dniu 11 maja przygotował Kazimierz Dudzik.

zumba zumba zumba
zumba zumba zumba
zumba zumba zumba
zumba zumba zumba
zumba zumba zumba
zumba zumba zumba

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl