Baner festiwalu

 

koronawiBurmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn informuje, że w związku ze stwierdzonym zakażeniem koronawirusem u jednego z pracowników Urzędu Miejskiego w Zakliczynie, budynek Urzędu od dnia 24 sierpnia 2020 r. do odwołania zostaje zamknięty dla interesantów.

 

W przypadku konieczności odbioru dowodu osobistego lub zgłoszenia zgonu należy uprzednio kontaktować się z pracownikiem merytorycznym pod numerem telefonu 14 6326464 (dowody osobiste) lub 14 6326466 (Urząd Stanu Cywilnego) lub za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Inne sprawy, poza wymienionymi wyżej, będą realizowane na bieżąco przez Urząd Miejski w Zakliczynie w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Załatwianie spraw urzędowych może przebiegać w następujący sposób:

• telefonicznie pod numerem telefonów: 14 6326460, 14 6326455 (sekretariat urzędu) – interesanci będą łączeni z pracownikiem merytorycznym,
• poprzez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
• za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej: /6g5cql78j7/SkrytkaESP,
• poprzez pisma przesyłane drogą pocztową na adres Urzędu Miejskiego: Rynek 32, 32-840 Zakliczyn.

W korytarzu przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Zakliczynie została umieszczona skrzynka podawcza, do której interesant może złożyć wypełniony wniosek lub podanie. W danym momencie w korytarzu przy wejściu do urzędu nie może znajdować się więcej niż jedna osoba.

W niedzielę 23 sierpnia 2020 r. została przeprowadzona dezynfekcja wszystkich pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Zakliczynie.
Decyzje co do dalszego funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Zakliczynie będą podejmowane na bieżąco, w zależności od rozwoju sytuacji i wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnowie.

 

Burmistrz Miasta i Gminy
(-) Dawid Chrobak

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.