fil

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

makTo był już trzeci i ostatni blok tematyczny zajęć wakacyjnych w 2017 roku dla dzieciaków w ramach "Wakacji z Fundacją MAK" w Gwoźdźcu. W terminie od 17 sierpnia do 3 września br. były realizowane spotkania muzyczne, w trakcie których uczestnicy mogli zapoznać się i pograć na różnych instrumentach perkusyjnych, zakupionych specjalnie na te zajęcia. Po kilku próbach ta umiejętność stanowiła akompaniament do piosenek śpiewanych na scenie podczas 18. Święta Fasoli w Zakliczynie.

W zajęciach uczestniczyło zawsze kilkanaścioro dzieci i kilku rodziców, bywały babcie i rodzeństwo. Zajęcia obfitowały w ćwiczenia słuchowe, muzyczne, jak również wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne pośrednio związane z odkrywaniem różnorodnych dźwięków. Bardzo ciekawym i inspirującym wydarzeniem okazały się zajęcia Zumby prowadzone przez panią Jolę Gondek, dzieciaki nauczyły się rytmu, a przy okazji doświadczyły aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.

logomak Śpiewać każdy może, i tak właśnie było, bez wyjątków, bo nie ważne jak to wychodzi, choć nawiasem mówiąc wyszło śpiewająco, ważne by razem się bawić, uczyć się nowych umiejętności, współpracy i ciekawie spędzać czas. Po pięciu spotkaniach, gdzie uczyliśmy się tekstów, melodii różnych piosenek, grania na instrumentach, spędzaliśmy czas na wspólnych zabawach i grach. 3 września nastąpił występ przed publicznością przybyłą na wspomniane święto do Zakliczyna, zwieńczający naszą wytężoną prace na wcześniejszych spotkaniach.logg

Pomimo niesprzyjającej pogody, rodzice nie zawiedli i przywieźli swoje dzieci, za co bardzo dziękujemy, a te śpiewająco się spisały na scenie.

logopProjekt „Wakacje z Fundacją MAK” współfinansowany jest ze środków otrzymanych z Fundacji „Potrafisz Polsko”, które to pochodzą z dotacji wyborczej przekazanej przez pełnomocnika KWW Kukiz`15.

 Wakacje z MAK Wakacje z MAK Wakacje z MAK
 Wakacje z MAK Wakacje z MAK Wakacje z MAK
 Wakacje z MAK Wakacje z MAK Wakacje z MAK
 Wakacje z MAK Wakacje z MAK Wakacje z MAK
 Wakacje z MAK Wakacje z MAK Wakacje z MAK
 Wakacje z MAK Wakacje z MAK Wakacje z MAK
 Wakacje z MAK   

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych