Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

00 4Pomagać można na różne sposoby. Przekonaliśmy się o tym w sobotni wieczór w dniu 16 kwietnia 2016 podczas charytatywnego zlotu samochodowego „Jedziemy Bez Barier”. Spot czyli zlot miał na celu zbiórkę funduszy na leczenie osób niepełnosprawnych, podopiecznych Stowarzyszenia Bez Barier. Podczas imprezy, która rozpoczęła się od godz. 19.00 na zakliczyńskim rynku można było podziwiać wspaniałe samochody, które przyjechały specjalnie na tę imprezę z Krakowa, Brzeska, Tarnowa, Nowego Sącza, rodzime teamy z Zakliczyna i okolicznych miejscowości. Główni organizatorzy – Nocna Jazda Zakliczyn zadbali o bezpieczeństwo spotu, zorganizowali konkurs, nagrody za najładniejsze auto i felgi aut.

Stowarzyszenie Bez Barier wspierało merytorycznie młodych fascynatów czterech kółek w organizacji i prowadzeniu imprezy a także utworzyło zespół jury konkursowe oceniające samochody i felgi. Zwycięskie teamy to właściciele aut z Krakowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Tarnowa, Brzeska i naszej gminy Zakliczyn. Najładniejszym autem spotu został wybrany Seat Leon z gminy Zakliczyn. Po wręczeniu nagród jury konkursowe, osoby niepełnosprawne większości na wózkach odbyły niecodzienną przejażdżkę zwycięskimi samochodami. Wrażenia były niesamowite, bo pod maską zwycięzców ukryte było nawet 260 koni. Podczas imprezy odwiedziła nas Tarnowska TV, która w reportażu pozytywnie przedstawiła tę niecodzienną akcję. Na finał imprezy zwycięzcy w konkursach na najładniejsze auto i felgę spotu oraz jury konkursowe zaproszeni zostali na poczęstunek, który ufundowała Restauracja Rynkowa w Zakliczynie. Od godziny 21.30 samochody rozpoczęły wyjazd z Zakliczyna, natomiast o godzinie 22.00 wszystkie samochody biorące udział w zlocie opuściły rynek. Podczas akcji obecni byli wolontariusze Stowarzyszenia Bez Barier, którzy zbierali fundusze do puszek. Podczas dwugodzinnej zbiórki udało się zebrać 2.079,22 zł które przeznaczone będą na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Bez Barier. Zakliczyński rynek odwiedziło około 150 samochodów. Akcja JEDZIEMY BEZ BARIER byłaby niemożliwa, gdyby nie sprawna współpraca organizatorów Nocnej Jazdy Zakliczyn z samorządem Gminy Zakliczyn i licznymi partnerami. Składamy serdeczne podziękowania dla:
Pana Dawida Chrobaka Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn za udostępnienie nam płyty wokół Ratusza,
Pana Kazimierza Dudzika Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury za udostępnienie prądu, krzeseł i stolików,
Strażakom OSP Zakliczyn jak również Policji za pomoc w zabezpieczeniu terenu i pilnowanie porządku,
Podopiecznym z stowarzyszenia BEZ BARIER za obecność mimo wielu trudów,
Restauracji RYNKOWEJ z Zakliczyna za ufundowanie i przygotowanie poczęstunku dla zwycięzców, jury konkursowego i wolontariuszy biorących udział w tym wydarzeniu,
Wolontariuszom z stowarzyszenia BEZ BARIER za dobrą współpracę,
Stowarzyszeniu POD BOCIANIM GNIAZDEM za upieczenie pysznych placków na imprezę,
Mieszkańcom Zakliczyna za wyrozumiałość,
Pani Zosi za możliwość skorzystania z toalet,
Osobom które pomogły ekipie NjZ w przygotowaniach.
Szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniach, wspólną zabawę i prowadzenie imprezy- Pani Ewie Jóźwiak i Małgorzacie Nowak z stowarzyszenia BEZ BARIER, za znakomitą współpracę od samego początku oraz każdemu z osobna za uczestniczenie w akcji.
BYŁEŚ? POMOGŁEŚ, DZIĘKUJEMY!
Organizatorzy zapowiadają koleje tego typu akcje, a więc do zobaczenia niebawem.

jazda jazda jazda
jazda jazda jazda
jazda jazda jazda
jazda jazda jazda
jazda   

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.