Przejście do firmy KM-Net

SKO

20160215 101717Już po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu działające przy ZSPiG w Zakliczynie i młodzież z Gimnazjum w Paleśnicy zorganizowało na terenie dekanatu Zakliczyn akcję mającą na celu przekazanie informacji na temat Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci, oraz zbiórkę funduszy na cele statutowe tej organizacji. Kwesta odbyła się 14 lutego 2016 roku przy następujących parafiach: Zakliczyn - św. Idziego Opata, oraz przy kaplicach w Stróżach i we Wróblowicach, Zakliczyn - Matki Bożej Anielskiej (klasztor), Zakliczyn - Klasztor Sióstr Bernardynek, Janowice, Filipowice, Paleśnica, Siemiechów, Jamna i Brzozowa.

W akcji wzięło udział 65 uczniów (59 z ZSPiG w Zakliczynie i 6 z Paleśnicy) oraz 15 opiekunów. Rozdano tysiące serduszek z origami oraz ulotek. Dzięki ofiarności i okazanemu miłosierdziu udało się zebrać ogromną sumę

11 632 złotych i 17 groszy!

W imieniu organizatorów akcji Szkolnego Koła Wolontariatu, a przede wszystkim podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci pragniemy serdecznie podziękować za okazane serce wszystkim darczyńcom. To dzięki Państwa hojności życie dzieciaków będzie trochę lepsze, spokojniejsze i weselsze.

 

serce serce serce
serce serce serce
serce serce serce
serce serce serce

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.