Wystawa Pauliny KmakWystawa sądeczanki Pauliny Kmak to kolejna ekspozycja w Galerii Poddasze ZCK wpisująca się w unikatowy projekt pod nazwą Krakow Photo Fringe 2015. Ta 24-letnia artystka, absolwentka Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie (kierunek grafika) eksperymentuje w fotografii, łącząc ją z rysunkiem i grafiką. W wyniku tych poszukiwań powstają niezwykłe, autorskie obrazy.

- Znam osobiście wszystkie postaci uwiecznione na tych fotografiach, poznałam ich problemy, emocje, wrażliwość, ta wiedza jest inspiracją do osiągnięcia głębszego wyrazu w moich zdjęciach. Te fotografie są jakby dziennikiem emocji, które tkwią w mojej głowie – wyjaśnia autorka wystawy.


Uczestnicy piątkowego wernisażu wystawy "Psychika nieświadoma" Pauliny Kmak z udziałem fotografików Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego i miejscowych miłośników fotografii i sztuki mieli okazję rozmowy z panią Pauliną o niuansach fotograficznego rzemiosła, podziwiali oryginalną twórczość sądeckiej artystki. Jej kilkadziesiąt fotogramów można oglądać na poddaszu ratusza w dni powszednie w godz. 8-20 do 25 czerwca br.

 

kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak kmak kmak
kmak   

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.