Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

konkursRokroczne powiatowe konkursy rysunkowe „Nie wypalaj suchych traw” i „Kiedy dzwonię po straż pożarną” są formą edukacji dzieci w zakresie zachowania bezpieczeństwa w momencie zagrożeń. Obydwa cieszą się dużym powodzeniem w naszych szkołach. Organizatorami etapu gminnego są Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP w Zakliczynie przy wsparciu dyrekcji Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie i samorządu gminy.

Pierwszy konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI, drugi do dzieci z klas I-III. Format prac A3. Hasło przewodnie odzwierciedla rysunek namalowany farbami, kredkami lub flamastrami.

Do etapu powiatowego komisja zakwalifikowała po jednej pracy z każdej grupy wiekowej. Pozostałe dwa miejsca nagradzali organizatorzy. Fundatorem nagród był burmistrz Dawid Chrobak, uczestniczący w ceremonii uhonorowania wszystkich uczestników konkursów, którzy pojawili się w placówce przy ul. Malczewskiego na podsumowaniu akcji. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem poziom artystyczny nadesłanych prac okazał się wysoki.

W konkursie „Nie wypalaj suchych traw” pierwsze miejsce w gr. IV SP zajęła Klaudia Sowa z Gwoźdźca, drugie miejsce dla Julii Migdał z Zakliczyna, trzecie - Oliwia Chrobak z Paleśnicy. Gr. V SP - 1. Wiktoria Banaś z Gwoźdźca, 2. Tomasz Chochliński, 3. Anna Soska - oboje z Paleśnicy. Gr. VI SP - 1. Zuzanna Korczyńska ze Stróż, 2. Natalia Zych, 3. Dawid Biel - oboje z Zakliczyna.

Laureaci konkursu „Kiedy dzwonię po straż pożarną”: gr. I kl. SP - Sara Kwiek z Zakliczyna, 2. Nicola Kasprzyk z Zakliczyna, 3. Katarzyna Sacha z Paleśnicy. Gr. II kl. SP - 1. Kacper Klocek z Paleśnicy, 2. Dawid Wypasek z Zakliczyna, 3. Bartosz Perkman z Zakliczyna. Gr. III kl. SP - Julia Adamska z Faściszowej, 2. Miłosz Mrzygłód z Gwoźdźca, 3. Kacper Mateja z Gwoźdźca.

Prace oceniała komisja w składzie: Stanisław Kusiak - przew. oraz Ewa Klocek, Tadeusz Trytek i Marek Niemiec. Konkursy nadzorował komendant Łukasz Łach. W ceremonii rozdania nagród uczestniczyli ponadto dyr. Krystyna Sienkiewicz-Witek i prezes ZG OSP Tomasz Damian.

26 kwietnia br. nastąpi rozstrzygnięcie konkursów na szczeblu powiatowym. Ostatnie lata przynosiły laury naszym uczniom. Czy i tym razem ich prace zostaną docenione? Konkurencja nie śpi…

 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie
 Konkursy strażackie Konkursy strażackie Konkursy strażackie

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.