Baner festiwalu

 

003 chrChór Cantando Canzoni działający przy Zakliczyńskim Centrum Kultury znalazł się na liście zespołów zakwalifikowanych do VIII Międzynarodowego Rzeszowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek 2021r. – edycja specjalna on-line.

 

  Organizatorem konkursu jest Studium Muzyki Liturgicznej w Rzeszowie.  Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek odbędzie się już po raz ósmy, chociaż po raz pierwszy w formie online.  Konkurs skierowany jest do amatorskich zespołów chóralnych, scholi i zespołów wokalno – instrumentalnych (dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych działających przy kościołach na terenie podkarpacia). W konkursie mogą brać udział chóry z innych województw, lecz pierwszeństwo udziału przypada zespołom z podkarpacia.
005 chrCelem konkursu jest przede wszystkim  podnoszenie jakości pracy artystycznej chórów amatorskich, scholi kościelnych i zespołów wokalno – instrumentalny choraz  ocena dorobku artystycznego zespołów, integracja amatorskiego ruchu artystycznego w województwie podkarpackim, a także ocena pracy dyrygentów (doskonalenie zawodowe). Chór Cantando Canzoni nie spoczywa na laurach ale regularnie ćwiczy przygotowując się do kolejnych festiwali. Dyrygentowi i członkom chóru życzymy powodzenia i dalszych sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z rozwijania swoich pasji artystycznych.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.