Przejście do firmy KM-Net

SKO

W niedzielę 7. sierpnia 2022 r. na kompleksie sportowym przy ul. Kamieniec został rozegrany turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, w którym wzięły udział cztery drużyny z Gminy Zakliczyn. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn i LKS Dunajec Zakliczyn.

Przed turniejem na boisku głównym mecz z drużyną z PKS Jedność Paleśnica rozegrali trampkarze Dunajca, którym pewnie udało się zwyciężyć 6-0. Tymczasem na orliku swoje pojedynki w sportowej atmosferze rozgrywały żaki, skrzaty i orliki LKS Dunajec Zakliczyn z drużynami z Paleśnicy.

Mistrzem Gminy Zakliczyn w turnieju seniorów drużyn ligowych został LKS Dunajec Zakliczyn, zaś Wicemistrzem Gminy Zakliczyn została drużyna PKS Jedność Paleśnica, trzecie miejsce przypadło drużynie Orła Stróże a czwarte miejsce drużynie Pogórze Gwoździec.

Podczas turnieju najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i posilić się kiełbaskami z grilla, napojami oraz lodami dofinansowanych z budżetu gminy Zakliczyn ze środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju. Dziękujemy organizatorom, zawodnikom i działaczom z każdej drużyny a przede wszystkim kibicom za doping i wsparcie podczas całego turnieju.